Bizden Haberler

Haberler

MicroStrategy World 2017'nin ardından!

 
 
Kurumsal analiz ve mobilite yazılımının önde gelen kuruluşu MicroStrategy, heryıl düzenlediği Microstrategy World 2017 etkinliğini, 18-21 Nisan tarihlerinde Washington’da gerçekleştirdi. 1997 yılından bu yana MicroStrategy Türkiye Temsilcisi Obase’in de sponsoru olduğu etkinliğin 20. yılında, Türkiye müşterilerden de çok geniş katılımı vardı. Dünyadan Tesco, Carrefour, Metro, Migros, Kroger, Lidl, Guess, Michael Kors, GAP gibi önde gelen perakendecilerin de buluştuğu etkinlikte Obase’in Perakende Analitiği çözümü Detailer’a olan ilgi yüksekti.
Microstrategy, yaklaşık 3.000 katılımcı ile şimdiye kadarki en büyük etkinliğe ev sahipliği yaptı.
Obase Genel Müdür Dr. Bülent Dal,“Müşterilerin modern, ölçeklenebilir, dönüşümsel ve mobil analitik uygulamalar yapmalarını kolaylaştıracak ve şirketlerin başarısına etki edecek ihtiyaç duydukları uzman bilgi ve kaynaklara ulaşmalarını sağlayacak bir dizi girişim ve ürün yeniliği duyuruldu” dedi.
Dünya’dan binlerce analitik profesyoneli bir araya getiren etkinlikteki Obase standına büyük ilgi vardı. Obase geniş bir yelpazede hizmet sunduğu sektörlerden, özellikle havayolları, telekominikasyon ve perakende için özel olarak geliştirdiği analitik ürünleri sergiledi. Kullanıma hazır, esnek ve olgunlaşmış bu çözümler sektörün KPI’larına uygun çıktılar üretebilmekte ve iş kullanıcılarının tüm iş süreçlerini doğrunun tek versiyonu ile yönetmesini sağlayabilmekte.
 
http://www.retailturkiye.com/firmalardan/obase-microstrategy-world-2017de-ilgi-odagiydi
Copyright Obase / Kullanım Koşulları / C 2016