Ürünlerimiz
Perakende Yönetim Sistemi
Perakende ERP Sistemi
E-Ticaret Arka Ofis Yönetimi
E-Ticaret Yönetimi
Perakende ve Kurumlararası İş Yönetimi
Kampanya Yönetimi
Analitik Müşteri İlişkileri Yönetimi
Akıllı Stok Yönetimi
İş Gücü Optimizasyonu
Kural Bazlı Fiyat Optimizasyonu
Perakende İş Analitiği
Mobil Mağaza Yöneticisi
Analitik Depo Yönetim Sistemi
Mobil Anket ve Denetim Yönetimi
Perakende Bütçe Yönetimi
E-Ticaret Yönetimi

Gerçek zamanlı satış ve stok yönetimine sahip,  kolay ve esnek yapısı ile e-ticaretin dinamik ihtiyaçlarını etkin ve hızlı bir şekilde karşılayabilen yeni nesil bir e-ticaret Yönetim Sistemidir.

ERP bağımsız yapısı, özelleştirilmiş kategori ve fiyat yapısı ile başlı başına bir  mağaza gibi konumlanabilen bir altyapıya sahiptir.   IOS ve Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan Etailer Mobil ile, omni-channel deneyim yaşatma imkanı sunar.  Obase Promni entegrasyonu ile  promosyon ve kişiye özel kampanya deneyimini e-ticarete taşır.   Müşteri mikro segmentasyonlarını kullanan Ürün Öneri Motoru, “kime hangi ürünü?” önereceğini müşteri davranışları benzerlik algortimaları ve satınalma olasılık hesapları ile belirler. “Quickpick”  toplama, teslimat ve ödeme süreçlerini kapsar ve e-ticaretin arka ofis operasyonu yönetir.   

Etailer ile e-ticaret sürecinizi uçtan uca  yönetirsiniz. Omni-channel stratejilerinizi bütünleyen bir e-ticaret yönetimi yapabilir ve sepet ortalaması, dönüşüm oranı ve alım olasıklıklarının tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.

E-tailer artık Microsoft Azure markette! Azure Platformunu ziyaret etmek için tıklayın.

Copyright Obase / Kullanım Koşulları / C 2016