Ürünlerimiz
Perakende Yönetim Sistemi
Perakende ERP Sistemi
E-Ticaret Arka Ofis Yönetimi
E-Ticaret Yönetimi
Perakende ve Kurumlararası İş Yönetimi
Kampanya Yönetimi
Analitik Müşteri İlişkileri Yönetimi
Akıllı Stok Yönetimi
İş Gücü Optimizasyonu
Kural Bazlı Fiyat Optimizasyonu
Perakende İş Analitiği
Mobil Mağaza Yöneticisi
Analitik Depo Yönetim Sistemi
Mobil Anket ve Denetim Yönetimi
Perakende Bütçe Yönetimi
Perakende ERP Sistemi

Retailer

OBASE uzmanlığı ile geliştirilmiş ERP çözümü Retailer, perakendeye özel olarak tasarlanmış ve kurumlara özelleştirilmiş olarak  süreçlerin yönetilmesini sağlamaktadır.

Perakendeciler, ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümü ile iş süreçlerine yönelik bilgiyi bir araya getirme, saklama, analiz etme, sonuçlarını ölçme imkânı kazanarak,  E-Fatura, E-Arşiv, E-Defter, Hal Kayıt Sistemi ve Perakende Muhasebesi Modülleri ile  her türlü bilgiye ulaşabildikleri yerel mevzuatlarında dahil olduğu  A’dan Z’ye bir ‘Kurumsal Perakende Yönetim Sistemi’ne sahip olurlar.  Farklı ölçeklerdeki perakendicilere hizmet eden Retailer, tedarik/talep zincirindeki tüm iş süreçlerinin verimli ve kural bazlı olarak yönetir. RF (Radyo Frekansı) teknolojisi ile mağaza ve depolarda çalışan el terminalleri,  sahada çalışma imkanı sunar, süreçleri hızlandırır.

Süreçlerinizi yönetme  imkânını kazandığınızda; satışlarınızı artıracak hamleleri yapabilir, maliyetlerinizi düşürebilir, gelirlerinizi  ve karlılığınızı artıracak önlemleri zamanında alabilirsiniz.

Copyright Obase / Kullanım Koşulları / C 2016