Ürünlerimiz
Perakende Yönetim Sistemi
Perakende ERP Sistemi
E-Ticaret Arka Ofis Yönetimi
E-Ticaret Yönetimi
Perakende ve Kurumlararası İş Yönetimi
Kampanya Yönetimi
Analitik Müşteri İlişkileri Yönetimi
Akıllı Stok Yönetimi
İş Gücü Optimizasyonu
Kural Bazlı Fiyat Optimizasyonu
Perakende İş Analitiği
Mobil Mağaza Yöneticisi
Analitik Depo Yönetim Sistemi
Mobil Anket ve Denetim Yönetimi
Perakende Bütçe Yönetimi
Perakende İş Analitiği

Detailer, perakendecilerin anlık ve stratejik karar aşamalarında, verinin güvenilir bilgiye, bilginin gelecek öngörüsüne dönüştüğü iş analitiği platformudur. 

Kaynak sistemlerden alınan veriler, Obase'in analitik perakende tecrübesi ile geliştirdiği veri modeline yerleştirilir. Şirket, bölge, mağaza, ürün grubu ve tedarikçilerin performanslarını gösteren karnelerin yanı sıra; satış, stok, müşteri, fiyat vb. operasyonel bilgilere tek noktadan erişim sağlanır. Detailer'ın perakende KPılarını kapsayan hazır, istenilen detaylara inilebilen raporları ve zengin kütüphanesi ile kullanıcıların işletme ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş analizler yapmalarına ve mobil raporları kısa sürede geliştirmelerine imkan sağlar. Şirket genelinde ve bütün data boyutlrında doğrunun tek versiyonu sağlanır. 

Detailer ile iş süreçlerinizin ürettiği verileri bir araya getirme, analiz etme, yayınlama imkanı kazanarak; hizmet ve satış süreçlerinizi iyileştirebilir, maliyetlerinizi düşürebilecek önlemleri aksiyona dönüştürebilirsiniz. Veriye dayalı yönetim kültürünü destekleyen bakış açısı ile kurumunuzdaki bütün rollerin doğrunun tek versiyonunu kullanmasını sağlar. 

Hem anlık hem de stratejik karar aşamalarınızda bilgiye dayalı hareket imkanına kavuşabilirsiniz. 

Copyright Obase / Kullanım Koşulları / C 2016