Ürünlerimiz
Perakende Yönetim Sistemi
Perakende ERP Sistemi
E-Ticaret Arka Ofis Yönetimi
E-Ticaret Yönetimi
Perakende ve Kurumlararası İş Yönetimi
Kampanya Yönetimi
Analitik Müşteri İlişkileri Yönetimi
Akıllı Stok Yönetimi
İş Gücü Optimizasyonu
Kural Bazlı Fiyat Optimizasyonu
Perakende İş Analitiği
Mobil Mağaza Yöneticisi
Analitik Depo Yönetim Sistemi
Mobil Anket ve Denetim Yönetimi
Perakende Bütçe Yönetimi
Akıllı Stok Yönetimi

Replenishment, firmaların en zor tedarik zinciri yapılanmalarında dahi verilerinden aksiyonlara dönüştürülebilir sonuçlar çıkarmalarına imkan sağlayan çok nesneli bir çözümdür.

Farklı dağıtım anahtarları ile Dağıtım Merkezlerinden mağazalara ilk dağıtımların yapılması (Allocation-OBASE R-FIRSTLOAD), periyodik olarak otomatik sipariş önerilerinin üretilmesi (Replenishment-OBASE R-REPLENISH), Mağazalararası Stok Transferlerin Yönetimi’ni (Mağazalararası Transfer-OBASE R-MAT) kapsar. Raf doluluğunun istenen seviyede tutulması, yok satmaların en aza indirilmesi, operasyonel verimliliğin arttırılması ve stokların optimum seviyede tutulmasını sağlayan bu çözüm, veriye dayalı otomatik talep tahmini ve sipariş öneri algoritmaları ile çalışmaktadır.  Gıda perakendeciliğinde tazelik endeksi, moda perakendeciliğinde asorti optimizasyonu gibi sektörel hassasiyetler OBASE REPLENISHMENT ile adreslenmiştir.

Replenishment, raf bulunurluğunu artırmak, tedarik zinciri harcamalarını azaltmak ve stok seviyesini en optimum seviyeye indirmek için güçlü analiz sonuçları sunar. Bu sayede hem satış oranları ve karlılık artırılır, hem de müşteri deneyiminin mükemmelleşmesi kaçınılmaz hale gelir.

Yok satmalarınızı, imha oranlarınızı azaltırken, fazla stoklarınızı eritebilir ve raf/reyon doluluğunun müşterilerin alışveriş yapma isteği üzerindeki pozitif etkisiyle de cirolarınızı artırabilirsiniz.

 

Ödüllü Çözüm

 
Replenishment artık Microsoft Azure markette! Azure Platformunu ziyaret etmek için tıklayın

Copyright Obase / Kullanım Koşulları / C 2016