Ürünlerimiz
Perakende Yönetim Sistemi
Perakende ERP Sistemi
E-Ticaret Arka Ofis Yönetimi
E-Ticaret Yönetimi
Perakende ve Kurumlararası İş Yönetimi
Kampanya Yönetimi
Analitik Müşteri İlişkileri Yönetimi
Akıllı Stok Yönetimi
İş Gücü Optimizasyonu
Kural Bazlı Fiyat Optimizasyonu
Perakende İş Analitiği
Mobil Mağaza Yöneticisi
Analitik Depo Yönetim Sistemi
Mobil Anket ve Denetim Yönetimi
Perakende Bütçe Yönetimi
Perakende Yönetim Sistemi

AXBase

AXBase, küresel bir ERP çözümü olan Microsoft Dynamics 365 üzerinde perakende yönetimi ihtiyaçları için geliştirilmiş katma değerli uygulamalardır ve Türkiye’deki perakende sektörü firmalarının tüm ERP ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere geliştirilmiştir. 

OBASE’in 20 yılı aşkın perakende tecrübesi ile geliştirdiği AXBase, perakende ERP sürecinde; ÖKC yönetmeliğine göre düzenlenmiş Satış Noktası (POS), Mağaza, Dağıtım Merkezinden, Tedarik Zincirine, Finanstan, E-dönüşüm çözümlerine ( E-arşiv, E-fatura, E-defter) kadar uçtan uca çözüm sağlamaktadır. Özelleştirilmeye uygun altyapısı ile perakendecilerin ihtiyaçlarına özel uygulamalar geliştirilmekte ve kesintisiz bir süreç yönetimi sunulmaktadır. 

Microsoft Dynamics 365 Orta ve büyük ölçekli kurumlar için geliştirilmiş entegre bir ERP çözümü olan Microsoft Dynamics 365, kaynak planlamasını süreç bazlı olarak gerçekleştirir. ERP özellikleriyle Dynamics 365 kurumsal iş çözümleri, paylaşılan veri ve dijital zekayla genişletilebilir bir platformdur. Büyüyen kurum ihtiyaçlarına göre bulut tabanlı , ölçeklenebilir bütünsel uygulamalar sunarak ,işlemlerinizi kolaylaştırmak ve maliyetlerinizi azaltmak üzere tasarlanmıştır. Firma süreçlerine kolayca adapte olabilen Dynamics 365 , Word, Excel ve Outlook gibi uygulamalarla entegre olarak çalıştığından adaptasyon süreçlerini kısaltır. OBASE’in perakende alanındaki ERP uygulamaları için bu ürünü seçmiş olması, ürünün esnekliğine ve yapılandırılabilir olmasına dayanır. 

Süreçlerinizi merkezi yönetme imkânını kazandığınızda; satışlarınızı artıracak hamleleri yapabilir, maliyetlerinizi düşürebilir, gelirlerinizi ve karlılığınızı artıracak önlemleri zamanında alabilirsiniz. Sektörün dinamikleri sizi değişmeye zorladığında, AXBase’in esnek altyapısı aradığınız hız ve adaptasyonu, uygun maliyetlerle sunar. Stratejik büyüme planlarınıza uyumlu Perakende Yönetim yazılım yatırımlarınızı merkezi bir yönetim ile kısa sürede ve uygun maliyetlerle ölçeklendirebilirsiniz.

Copyright Obase / Kullanım Koşulları / C 2016