Politikalarımız

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ 
Konusunda uzman kadrolarla çalışmak, uzmanlaşma yolunda gelişimi teşvik etmek önceliğimizdir. Çalışanlarımızı; bir aile, ekip, paydaş olma bilinci ile seçer ve bu yönde örnek oluruz. Çalışanlarımızın, içinde bulundukları topluluklara etkilerini fark ettirir, bu bilinçle çalışmalarını şekillendirmelerini destekleriz. 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ 
Müşterilerimiz ve müşterilerimizin ihtiyaçları birinci önceliğimizdir. Müşterilerimizin beklentilerini doğru anlar, doğru çözüm ve önerilerle menfaatlerini ön planda tutarız. Müşterilerimizle uzun yıllara yayılan iş birliği kurmak ayrıcalığımızdır. 

PROJE YÖNETİMİ POLİTİKAMIZ 
Klasik metodlar ve çağdaş metodları birlikte kullanarak müşteri ihtiyaçlarını doğru anlama, verimli süreç ve kaynak yönetimi, doğru çıktı üretmeye odaklı bir yaklaşım göstermekteyiz. Bütünü parçalara bölerek ve bütünden kopmadan yönetiriz. 

OBASE Proje yaklaşımı; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 2016 Verimlilik ödüllerinde ‘’Bilgi Teknoloji Projelerinde Kanban (Yalın) Süreçlerinin Uygulanması ile Verimlilik Sağlanması’’ ile 2.lik ödülü kazanmıştır 


AR-GE POLİTİKAMIZ 
OBASE’in gücünü Türkiye’nin teknoloji alanındaki hedefleriyle birleştirmek ve akademik projelerin gerçeğe dönüşmesine olanak sağlamak, bilimsel perakende çözümleri ve analitik iş uygulamaları alanında sektöre ilkleri yaşatan yepyeni ürünler geliştirmek hedefiyle; Yaratıcı, Yenilikçi, Yeni Fikirler Üreten, Geleceğe yön veren bakış açımızla; kaliteli ürün ve hizmetler üretmek, Ülkemize ve sektöre katkı sağlayacak DEĞER YARATMA YOLLARINI KEŞFETMEK için çalışıyoruz.

 

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ 

OBASE bünyesinde bulunan bilgi güvenliği yönetim sistemimizin sürekli gelişimini sağlamak için gerekli çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Bilgi Güvenliği Politikamızı inceleyin. 

Copyright Obase / Kullanım Koşulları / C 2016