AR-GE İnovasyon

Yazılım şirketlerinin belirli konularda uzmanlaşması ve bu alanlarda yenilikçi ve verimlilik sağlayıcı çözümler sunabilmesi için Ar-Ge çalışmalarına önem vermesi, sektörde yaratılan katma değerin sürekliliği açısından önem taşır. 

Obase kurulduğu ilk günden itibaren uzmanlık alanlarında ürünler ve tekrarlanabilir çözümler geliştirmeye odaklanmıştır. 2012 yılından beri ürün geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarını Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından denetim altında bulunan yerinde Ar-Ge Merkezi’mizde sürdürmekteyiz. Obase Ar-Ge Merkezi’nde Veri Bilimi ve optimizasyon esaslarından faydalanarak Bilimsel Perakende çözümlerinin yanı sıra Telekomünikasyon, Akıllı Şehir ve Havayolu Sektörlerine yönelik büyük veri, analitik, nesnelerin internetine dayalı iş verimliliğini artırıcı, yenilikçi uluslararası alanda rekabet edebileceğimiz çözümler geliştirmektedir. Üniversiteler ve akademik ekosistem ile işbirliği yapmaktayız. 

Akıllı kararların verilmesi için otomatik kararların alınmasına yönelik geliştirilen Reçetesel Analitik ve Cognitive Computing Çözümler ile organizasyonların alması gereken çok sayıda kararı en hızlı ve en doğru şekilde alması hedeflenmektedir. 

Copyright Obase / Kullanım Koşulları / C 2016