MOBİL ZEKA

İş dünyasının hızına ayak uydurun

“Bilginin gücünü avuçlarınızın içine almanızı sağlayan mobil iş zekâsı çözümleri...”

Tek bir gösterge panelinden kolayca görüntülenen gerçek zamanlı raporlar, müşteri analizleri ve yönetim araçları... Teknolojiyle harmanlanan yeni nesil iş uygulamaları, işinizi her yerden ve her zaman yönetebilmeniz için tasarlanıyor. Çünkü iş dünyasında ihtiyacınız olan şey: Her dakika, her saniye bu araçlara ulaşabilmek ve kararlarınızı doğru bilgiyle anlık olarak verebilmek...

Mekân bağımsız etkin iş zekası

OBASE, iş zekâsı araçlarının tümünü iPhone iş uygulamaları kategorisinde 24 uygulama arasında Apple’ın da onayıyla birinci olan MicroStrategy Mobil Uygulama Platformu sayesinde mobil ortama aktarıyor.

Sosyal ve mobil zekâ

MicroStrategy’nin sosyal zekâ ürünleriyle OBASE, dünyanın en büyük sosyal veri tabanları üzerinde müşterileriniz hakkında derinlemesine analiz yapabilmenize olanak tanıyor. Sosyal medyada yer alan kişisel verileri geniş bir yelpazede analiz edebilen uygulamalar ile firmalar; tüketicilerinin demografik özelliklerini, ilgi alanlarını, takip ettikleri etkinlikleri ve seçtikleri markaları geniş bir alanda detaylı bir şekilde analiz edebiliyor.

Alert, perakende ve tüketiciye hizmet sağlayan firmaların kendi mobil ticaret uygulamalarını, sosyal medya ile bütünleşik olacak şekilde, kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilmelerine olanak tanıyan bir mobil ticaret platformu. Alert, sosyal medya entegrasyonu sayesinde müşteri verisini arka tarafta zenginleştirip, mikro segmentler bazında, müşteriye özel içerikler ile daha fazla müşteriye, daha doğru öneriler ile ulaşabilmenize de yardımcı oluyor.

Express ise iş zekâsı ve iş analitiğini web ortamına taşıyan ve mobil zekâ uygulamalarıyla entegre eden bulut tabanlı bir MicroStrategy ürünü. SaaS (Software-as-a-Service) olarak kullanılabilen bu iş zekâsı çözümü sayesinde web ve mobil ortamlar için çok daha verimli ve hızlı iş zekâsı uygulamaları geliştirilebiliyor.

OBASE

OBASE, founded in 1995, is a pioneering software and consultancy company with state of the art expertise on Scientific Retail Solutions and Analytical Solutions. An expert staff at OBASE works around the clock to provide for its customers to transform data into business value and increase efficiency through scientific retail business solutions, data warehouse, business intelligence, data integration, data mining solutions and B2B / B2C electronic business platforms. The OBASE scientific retail business solutions offer end-to-end store management ERP; providing all software and integration needed to enhance enterprise supply / demand chain business processes. These solutions address a wider audience from a small store to a multi-store chain. OBASE produces enriched and smart reporting systems for companies, helping them access all kinds of data with increased analytic capability over reports, score sheets and analyses.

Read More

Latest News

Şok Marketler has been honoured by Reta Europe 2017 at "Best Enterprise Solution" category with their large scale implementation of OBASE Replenishment solution! Şok Marketler, the...
Obase-Industry Collaboration Continues!   Obase, has been a R&D center since 2012, has continued to enrich its innovation efforts with its academic collaborations. Obase has...

CONTACT US & SUPPORT

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Add: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Phone: +90 216 527 30 00
  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.