Ürünlerimiz
Akıllı Stok Yönetimi | OBASE REPLENISHMENT

OBASE REPLENISHMENT ürünü, değişken talep ortamının ihtiyaçlarını  veriye dayalı metodlarla karşılamak üzere geliştirilmiş  akıllı stok yönetim sistemidir.

Farklı dağıtım anahtarları ile Dağıtım Merkezlerinden mağazalara ilk dağıtımların yapılması (Allocation-OBASE R-FIRSTLOAD), periyodik olarak otomatik sipariş önerilerinin üretilmesi (Replenishment-OBASE R-REPLENISH), Mağazalararası Stok Transferlerin Yönetimi’ni (Mağazalararası Transfer-OBASE R-MAT) kapsar. Raf doluluğunun istenen seviyede tutulması, yok satmaların en aza indirilmesi, operasyonel verimliliğin arttırılması ve stokların optimum seviyede tutulmasını sağlayan bu çözüm, veriye dayalı otomatik talep tahmini ve sipariş öneri algoritmaları ile çalışmaktadır.  Gıda perakendeciliğinde tazelik endeksi, moda perakendeciliğinde asorti optimizasyonu gibi sektörel hassasiyetler OBASE REPLENISHMENT ile adreslenmiştir.

Yok satmalarınızı, imha oranlarınızı azaltırken, fazla stoklarınızı eritebilir ve raf/reyon doluluğunun müşterilerin alışveriş yapma isteği üzerindeki pozitif etkisiyle de cirolarınızı artırabilirsiniz.

36.Yöneylem ve Endüstri Mühendisliği Kongresi: “ YAD Uygulama Ödülü"

EuroCIS 2017 Reta Awards; "En İyi Kurumsal Çözüm” kategorisi ödülü.

Kategori Mağazacılığı Derneği Pe-Tek Ödülleri 2017
"En İyi Teknoloji Ödülü"

 

Copyright Obase / Kullanım Koşulları / C 2016